Сьогодні 7 серпня 2022 р.

Президент «Руху» Козловський: «Моя позиція чітка – дограти цей чемпіонат у повному обсязі!»

Президент «Руху» Григорій Козловський відповів на питання з приводу ситуації в першій лізі.

– У четвер на Раді Ліг було прийняте сумне для українського футболу рішення – чемпіонат у Першій лізі у повному обсязі догравати не будуть. «Рух» хотів догравати цей чемпіонат і на футбольному полі підтверджувати статус лідера. Яка Ваша позиція з цього приводу?
– Ми свою позицію озвучили ще на початку карантину. Ми її не міняли і міняти не будемо. «Рух» готовий догравати цей чемпіонат у класичному форматі. Ми довго про це мріяли, 45 днів сиділи на карантині, тяжко працювали на турецьких зборах, щоб виграти цей чемпіонат за спортивним принципом. Грати у класичному форматі ми готові. А приймати участь у афері, де сезон хочуть догравати кілька команд, ми точно не будемо.

Або ми граємо класичний чемпіонат, або хай Виконком УАФ приймає рішення. Є регламент, є правила, є спортивні принципи. А то ми сіли на човен, відплили від берега і хтось починає шулерством займатись. Так діла не буде.

Люди скучили за футболом, сьогодні онлайн наш матч з «Динамо» дивилось 10 тисяч вболівальників!

Моя позиція чітка – у футбол потрібно грати! Треба шукати компроміс з командами, які відмовились грати.

У нас зараз легший календар, найважчі виїзди залишились позаду, і ми вийшли з цієї історії на першому місці. У нас зараз багато ігор вдома – «Авангард», «Минай», «Агробізнес»... Фактично всі важкі ігри ми вже зіграли на виїзді. Ми з «Металістом» і «Волинню» вже зіграли дві гри. Залишились 4 ключові гри вдома, з рештою команд (здебільшого, з другої половини турнірної таблиці) ми  граємо вдома. З «Авангардом» чи «Гірником» зіграйте на виїзді! Це не так просто!

Ми двома руками і ногами «за», щоб дограти цей чемпіонат у повному обсязі. Іншого формату відновлення чемпіонату ми не розглядаємо.

22 мая 2020 20:01Комментарі


Залишати комментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоделиться

Как Пейшото забивал за Металлист в первой половине сезона

 

21 февраля 2022 16:50

Александр Ярославский: топ-трансферы «Металлиста», кубковые амбиции, долги Курченко

 

19 января 2022 17:35

Матеус Пейшото о Металлисте, уровне Первой лиги и интересе Шахтера

 

04 декабря 2021 11:00