Сьогодні 18 квітня 2024 р.

«Горняк-Спорт» усилился воспитанником «Шахтера»

31-річний атакувальний півзахисник Владислав Насібулін підписав контракт із клубом з Горішніх Плавнів. Він уже заявлений до складу «Гірника-Спорт» і готується до найближчого матчу із МФК «Миколаїв».

Владислав добре знайомий вболівальникам Полтавщини. Протягом чотирьох сезонів він виступав за ФК «Полтава» (із сезону 2013/2014 по сезон 2017/2018). До «Гірника-Спорт» прийшов із футбольного клубу «Мінськ», який виступає у вищому дивізіоні чемпіонату Білорусі.

Насібулін народився в місті Дебальцеве 6 липня 1989 року. Вихованець донецького «Шахтаря», виступав за юнацькі команди клубу, потім за «Шахтар-3», за який провів 69 матчів і забив 12 голів.

В ДЮФЛ виступав за донецькі «Металург» і «Шахтар». У 2006 році почав виступати за «Шахтар-3» у Другій лізі України. У команді дебютував 6 серпня 2006 року в домашньому матчі проти красноперекопського «Хіміка» (1:2), Владислав почав матч в основі, але на 76 хвилині був замінений на Олександра Касьяна.

У лютому 2009 року на турнірі Кубок Кримтеплиці Насибуліна назвали найкращим нападником турніру, а «Шахтар-3» за підсумками турніру дійшов до фіналу де програв молдавської «Олімпії» (1:1, по пен. 4:5). Всього за «Шахтар-3» він провів 69 матчів і забив 12 голів. У 2009/10 разом з дублем завоював срібні медалі в молодіжній першості України, «Шахтар» поступився лише львівським «Карпатам».

Влітку 2010 року перейшов на правах оренди в маріупольський «Іллічівець», де головним тренером був Ілля Близнюк. У Прем'єр-лізі України дебютував 6 серпня 2010 року в домашньому матчі проти запорізького «Металурга» (0:0), Насібулін вийшов на 61-й хвилині замість Ігоря Тищенка. У 2012 році перейшов в кіровоградську «Зірку».

З сезону 2013/14 по 2017/18 виступав за ФК «Полтаву» (129 ігор, 24 м'ячі), яка за підсумками минулого сезону завоювала право брати участь в українській Прем'єр-лізі, але президент клубу вирішив розформувати команду. Після цього Владислав Насібулін продовжив кар'єру за ФК «Мінськ», у якому провів 34 матчі та забив 5 м'ячів.

8 квітня 2021 22:48