Семеро динамівців посприяли перемозі збірної України U-21 у товариському матчі

Вчора молодіжна збірна України в межах підготовки до останніх матчів відбірного турніру Євро-2023 (U-21) провела контрольний поєдинок з аматорською збірною Стамбула. Підопічні Руслана Ротаня мали перевагу майже у всіх компонентах гри, що втілилося у сім забитих м’ячів, на які суперники відповіли лише одним з пенальті наприкінці зустрічі.

У поєдинку взяли участь сім із восьми викликаних динамівців. Зокрема, захисник Антон Боль провів на полі перший тайм, воротар Руслан Нещерет, захисник Костянтин Вівчаренко та нападник Владислав Ванат – другий. Зазначимо, що Костянтин також став автором одного із забитих м'ячів.

Крім того, впевненій перемозі із великим рахунком також посприяли представники «Динамо», які перебувають в оренді в інших командах. Півзахисник Микола Михайленко, який у першій частині УПЛ сезону 2021/22 грав за одеський «Чорноморець», зіграв увесь матч, хавбек Богдан Білошевський, який захищав кольори «Олександрії», провів перший тайм гри, як і форвард Владислав Супряга, який перебуває в оренді в італійській «Сампдорії», він також записав до свого активу забитий м'яч.

Нагадаємо, що у рамках відбірного турніру Євро-2023 (U21) підопічні Руслана Ротаня зіграють 1-го червня проти Фарерських островів (початок о 20:00 за київським часом). Цю гру «синьо-жовті» проведуть у Торсгавні на стадіоні «Торсволлур». 5-го червня наша команда зустрінеться із Північною Македонією 9-го – із Францією, причому, обидва ці поєдинки відбудуться у Стамбулі на арені «Есеньюрт Неджмі Кадиоглу» (початок обох о 19.45). А 12-го червня українці поміряються силами із однолітками з Вірменії на стадіоні Єреванської футбольної академії (початок о 18:00).

Після шести зіграних турів молодіжна збірна України йде на другому місці в групі Н, набравши 13 очок і відстаючи на 6 балів від Франції, яка провела на гру більше.

Контрольний матч

ЗБІРНА СТАМБУЛА – УКРАЇНА (U-21) – 1:7 (0:4)
(86, з пенальті) – Алефіренко (6, 44), Кулієв (34), Супряга (36), Кухаревич (47, 79), Вівчаренко (77).
Україна (1-й тайм): Трубін, Дідик, Боль, Брагару, Капінус, Білошевський, Михайленко, Хлань, Алефіренко, Кулієв, Супряга. (2-й тайм): Нещерет, Таловєров, Батагов, Сич, Вівчаренко, Михайленко, Криськів, Судаков, В'юнник, Ванат, Кухаревич.

27 травня 2022 10:19