Сегодня 18 июня 2019

Мороз: «Важен и счет, и сама победа над «Шахтером»

Наставник молодіжної команди «Динамо» Юрій Мороз підвів підсумки виїзної перемоги своїх підопічних над донецьким «Шахтарем» (3:0):

– Важливі і рахунок, і перемога. Відзначу, що хлопці молодці. У першому таймі зіграли як ми домовлялися. Агресивно зустрічали противника, весь час змушували його працювати в цейтноті. У другому таймі ми трохи віддали територіальну ініціативу і намагалися грати на контратаках, тобто, сьогодні у нашому виконанні було два види ведення гри. І в обох таймах у нас все спрацювало.

– Чи маєте претензії до гравців, незважаючи на велику перемогу?
– Претензії завжди є: то хлопці щось не так роблять, то говорять, то не так поводяться у роздягальні. Але сьогодні ці претензії у меншій кількості. Хлопці показали характер, досягли важливої ​​перемоги, яка має неабияке турнірне значення. Якби було більше таких ігор в нашому чемпіонаті, наші гравці швидше б росли. «Шахтар» у другому таймі створив нам дуже багато проблем та труднощів. Ми не могли перебудуватися, щоб втекти в контратаку, хоча і забили два м'ячі. Є над чим працювати.

– Як утримати відрив від переслідувачів і мотивувати гравців на подальші ігри?
– Це лише третій тур другого кола. Ще все попереду. З кожним суперником є ​​складнощі. Ми стараємося, граємо, перемагаємо. Футбол – всього лише гра, можна як виграти, так і програти. Результат складно передбачити. Хорошу гру поставити, натренувати можна, але м'яч може не йти в ворота або ще щось. Але хлопці стараються, реалізовують свої моменти навіть з труднощами в обороні. Сьогодні півзахисник Петрусенко грав в центрі захисту. Словом, хлопці стараються, працюють. Дай Бог, щоб такі мінімальні успіхи надихали їх.

– Хто з ваших підопічних може посилити першу команду?
– ви самі бачили, що такі гравці є, але з ними потрібно працювати. Називати якесь конкретне прізвище означає не назвати когось іншого. Вони усі трудяться і хочуть. Головне, що у них є бажання.

– Як оціните гру Цитаїшвілі.
– Хлопець росте, забиває, працює. Йому потрібен час, вони ще молоді, їм потрібно розуміти як діяти та реагувати на різні ситуації, бути агресивними, сильними і сміливими гравцями. Якщо Цитаїшвілі відповідатиме рівню першої команди – буде там грати.

2 ноября 2018 18:51Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Мемориал Лобановского, финал. Украина (U-21) - Израиль (U-21) 1:0. Обзор матча

 

05 июня 2019 23:39

ЧМ-2019 (U-20). Сборная Украины перебралась в Лодзь и провела восстановительную тренировку

 

05 июня 2019 11:04

U-21: подготовка сборной Украины к турниру памяти Валерия Лобановского

 

03 июня 2019 13:49