Antalya Cup (U-21). Україна – Узбекистан 1:1. Друга осічка синьо-жовтих

У другому матчі на турнірі Antalya Cup молодіжна збірна України зустрічалася з командою Узбекистану.

Головний тренер синьо-жовтих Руслан Ротань, який обіцяв дати зіграти всім футболістам у цих змаганнях, виставив абсолютно новий склад у порівнянні зі стартовим поєдинком проти болгар.

Перший тайм пройшов за переваги нашої команди, однак реальних загроз воротам суперника синьо-жовті практично не створили. Проте на перерву українці пішли, ведучи в рахунку. На 31-й хвилині Ісаєнко опинився на газоні у штрафному майданчику суперників, і арбітр вказав на позначку. Бражко холоднокровно реалізував пенальті. 1:0.

Другий тайм для команди Ротаня, як і в поєдинку зі збірною Болгарії, почався невдало. На 50-й хвилині узбекистанці реалізували стандартне положення. 1:1.

Такий стан справ явно не влаштовував синьо-жовтих, які за рахунок активних дій перехопили ініціативу, але з гольовими моментами знову були проблеми. Тоді наставнику збірної України довелося кидати в бій головні сили. На поле вийшли Судаков, Бондаренко, Супряга, Кухаревич. Гра, по суті, повністю пересунулася на половину поля команди Узбекистану. Однак усі спроби вирвати перемогу так і залишилися спробами. 1:1.

Тепер уже точно можна сказати, що повторити успіх 2019 року, коли українці виграли ці змагання, не вийде.

УКРАЇНА (U-21) – УЗБЕКИСТАН (U-21) – 1:1
Бражко (31) – Абдуманнопов (50).
Україна: Чекотун, Алефіренко (Супряга, 71), Бражко, Снурніцин (Батагов, 69), Драмбаєв, Желізко (Судаков, 69), Притула (Сич, 46), Очеретько (Бондаренко, 69), Ісаєнко (Кухаревич, 69), Мудрик (Ярмолюк, 46), Брагару (Кащук, 46).
Узбекистан (стартовий склад): Ісаков, Д.Комілов, Йокуба, Аліджану, Алікулов, Іззат, Ашкар, Абдурашид, Собірджонов, Абдурахмон, Мозговий.

Наведено київський час початку матчів.

Згідно з регламентом змагань, кожен учасник проведе по три поєдинки, а переможець визначиться за найбільшою кількістю набраних очок.

27 березня 2021 18:20