Вачиберадзе: «Хочется еще раз попасть на чемпионат Европы»

Півзахисник збірної України Бека Вачіберадзе поділився своїми думками про жеребкування Євро-2019 та майбутніх суперників:
 
– Група у нас сильна, але досить рівна. Очевидних фаворитів немає, тому усе в наших руках. Нам буде цікаво зіграти з хорошими суперниками Ми вже двічі брали участь у чемпіонатах Європи U-17 та U-19, хочеться і втретє потрапити до фінальної частини Євро. Команда у нас сильна, тому думаю, що нам під силу потрапити до 12-ти найкращих. Додам, що зробимо все від нас залежне, щоб кваліфікуватися на Євро-2019.
 
– Що Ви можете сказати про суперників?
– Цікаво те, що я увесь останній місяць казав, що нам випаде Англія, так і вийшло (посміхається). Серед майбутніх суперників ми вже грали раніше з Шотландією. Я маю на увазі матч в Києві у вересні минулого року, коли ми переграли їх з рахунком 4:0. Більшість футболістів з тієї «молодіжці» виступатимуть у майбутньому відборі. Але цей результат не говорить про слабкість команди, шотландці грають в агресивний футбол, важливо не давати їм зони. Також ми грали з Латвією, але досить давно. Нам було років по 15-16.
 
– Англія та Нідерланди – відомі для Вас команди?
– За ці збірні говорять в першу чергу їх футбольна історія. Англійці – потужні, не можна давати їм розбігтися. Нідерландські футболісти – традиційно технічні. Перед матчами будемо ретельно вивчати усіх суперників і знаходити їх слабкі сторони, щоб ними скористатися.

26 января 2017 16:12Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

ТМ. Динамо (U-21) – Валмиера 4:1. Первый гол Бенито за «Динамо»

 

10 февраля 2020 13:52

U-21. Шахтер – Динамо 1:1. Полный матч

 

09 ноября 2019 10:10

U21. Румыния – Украина 3:0. Обзор матча

 

11 октября 2019 01:26