Antalya Cup-2019. Україна – Македонія 3:1. Перший тріумф Ротаня

Другий день на турнірі в Туреччині виявився для збірної України куди кращим, ніж перший. Якщо в матчі проти естонців була зафіксована нічия (підсумок цієї зустрічі для «синьо-жовтих» в залік турніру не йшов), то в поєдинку проти збірної Македонії підопічні Руслана Ротаня святкували перемогу з рахунком 3:1.

Перед цією грою тренерський штаб зіткнувся з кадровими проблемами. Уся справа в тому, що до лазарету потрапив Назарій Русин, а Євген Сердюк ще не відновився після ушкодження. Але тренери сподіваються, що до двох наступних матчів на турнірі ці нападники будуть у строю. Добре, що в українській збірній і без них знайшлося кому забивати.

Уже на 7-й хвилині Роман Вантух відкрив рахунок. І в подальшому протягом першого тайму українська збірна виглядала переконливіше, хоча під саму завісу 45-хвилинки македонці могли зрівняти рахунок, але класну реакцію продемонстрував воротар «синьо-жовтих» Євген Кучеренко.

Другий тайм не вніс особливих коректив у гру, хіба що македонці намагалися більше контролювати м'яч, але завдяки цьому українці на контратаках змогли ще двічі вразити ворота суперника. На 70-й хвилині відзначився Євген Смирний, а на 83-й – Дмитро Топалов. Усе, що вдалося зробити збірній Македонії, так це на 85-й хвилині відквитати один м'яч.

Міжнародний турнір Antalya Cup 2019

УКРАЇНА (U-21) – МАКЕДОНІЯ (U-21) – 3:1
Вантух (7), Смирний (70), Топалов (83) – (85).
Україна (стартовий склад): Кучеренко, Якимець, Дубінчак, Бабогло, Чеберко, Чех, Лєднєв, Козак, Алібеков, Смирний, Вантух.

Нагадаємо, что ця робота є одним з етапів підготовки команди до офіційних змагань. У відбірному турнірі Євро-2021 «синьо-жовті» стартують 6 вересня матчем із Фінляндією.

22 березня 2019 16:40