Сегодня 25 февраля 2021

Головко: «Все турниры под эгидой сборной – важные»

Головний тренер молодіжної збірної команди України Олександр Головко розповів про підготовку його підопічних до матчів XIV міжнародного турніру пам’яті Валерія Лобановського та закликав вболівальників прийти на матчі «синьо-жовтих» та підтримати своїх улюбленців.
 
«Всі турніри під егідою збірних команд є важливими, тим більше, турнір який носить ім'я великого тренера – Валерія Васильовича Лобановського.
 
Турнір можна вважати традиційним для молодіжної команди, ми довго не вигравали і розглядаємо його як етап підготовки до початку відбору Євро-2019, який розпочнеться у вересні.
 
Перша гра у нас з Чорногорією, граємо 6-го числа і, в залежності від результату, проведемо стикову гру з наступним суперниками. Будемо сподіватися, що результат буде позитивним. Також спробуємо подивитися нових гравців, які приїхали в збірну команду. Якщо можна говорити про якісь зв'язки, то відновимо їх. Потім буде велика пауза, практично три місяці, до зборів перед кваліфікацією чемпіонату Європи.
 
Можемо говорити, що буде знайомство з деякими футболістами. Про перспективи будемо говорити ближче до відбору Євро-2019. Зараз на першому місці – Кубок Лобановського, який ми спробуємо виграти. Чорногорія досить потужна та технічна команда. Це суперник, з яким потрібно буде дуже серйозно працювати, дуже багато рухатися і бути на сто відсотків готовими.
 
Користуючись нагодою, хочу запросити вболівальників на трибуни стадіону «Динамо» 6-го і 8-го червня. Ваша підтримка буде потрібна збірній команді», – звернувся до українських прихильників футболу наставник «синьо-жовтих».

6 июня 2017 12:55Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

(U-21), 12-й тур. Мариуполь – Динамо 1:5. Весь матч

 

04 декабря 2020 15:00

(U-21), 11-й тур. Динамо – Ворскла 3:2. Весь матч

 

27 ноября 2020 09:18

(U-21), 11-й тур. Днепр – Шахтер 3:2. Весь матч

 

27 ноября 2020 09:10