Сегодня 8 апреля 2020

Головко: «Все турниры под эгидой сборной – важные»

Головний тренер молодіжної збірної команди України Олександр Головко розповів про підготовку його підопічних до матчів XIV міжнародного турніру пам’яті Валерія Лобановського та закликав вболівальників прийти на матчі «синьо-жовтих» та підтримати своїх улюбленців.
 
«Всі турніри під егідою збірних команд є важливими, тим більше, турнір який носить ім'я великого тренера – Валерія Васильовича Лобановського.
 
Турнір можна вважати традиційним для молодіжної команди, ми довго не вигравали і розглядаємо його як етап підготовки до початку відбору Євро-2019, який розпочнеться у вересні.
 
Перша гра у нас з Чорногорією, граємо 6-го числа і, в залежності від результату, проведемо стикову гру з наступним суперниками. Будемо сподіватися, що результат буде позитивним. Також спробуємо подивитися нових гравців, які приїхали в збірну команду. Якщо можна говорити про якісь зв'язки, то відновимо їх. Потім буде велика пауза, практично три місяці, до зборів перед кваліфікацією чемпіонату Європи.
 
Можемо говорити, що буде знайомство з деякими футболістами. Про перспективи будемо говорити ближче до відбору Євро-2019. Зараз на першому місці – Кубок Лобановського, який ми спробуємо виграти. Чорногорія досить потужна та технічна команда. Це суперник, з яким потрібно буде дуже серйозно працювати, дуже багато рухатися і бути на сто відсотків готовими.
 
Користуючись нагодою, хочу запросити вболівальників на трибуни стадіону «Динамо» 6-го і 8-го червня. Ваша підтримка буде потрібна збірній команді», – звернувся до українських прихильників футболу наставник «синьо-жовтих».

6 июня 2017 12:55







Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, Вход



Поделиться

ТМ. Динамо (U-21) – Валмиера 4:1. Первый гол Бенито за «Динамо»

 

10 февраля 2020 13:52

U-21. Шахтер – Динамо 1:1. Полный матч

 

09 ноября 2019 10:10

U21. Румыния – Украина 3:0. Обзор матча

 

11 октября 2019 01:26