U-21: Ротань дебютировал во главе сборной

По материалам оф. сайта ФФУ

Маючи колосальну ігрову перевагу, підопічні Руслана Ротаня не змогли пробити оборону молодіжної збірної Естонії.

Сьогодні матчем проти молодіжної збірної Естонії збірна України U-21 розпочала програму контрольних поєдинків у Туреччині в рамках міжнародного турніру, в якому також беруть участь збірні Казахстану, Латвії та Македонії. Це був дебютний поєдинок Руслана Ротаня на чолі синьо-жовтої команди.

Нагадаємо, що змагання в Белеку проходитимуть за коловою системою з двома винятками. Оскільки молодіжні збірні Латвії та Естонії (як і команди Казахстану та Македонії) потрапили до однієї групи відбору на Євро-2021 (U-21), матчі між ними проводитися не будуть.

У зв'язку з цим для визначення переможця турніру в очковий залік кожної команди підуть тільки три поєдинки. Таким чином, українці стануть єдиною збірною, яка в Туреччині зіграє чотири матчі, однак зустріч з Естонією у будь-якому випадку не додала б їм очок. А от для естонців цей поєдинок мав турнірне значення.

Перші хвилини гри проти прибалтів пройшли в рівній боротьбі, можливо, трохи гостріше діяли естонці. Однак хвилини із 20-ї синьо-жовті прибрали ініціативу до своїх рук. Контроль м'яча й колективний відбір не давали опонентам часто переходити середину поля. Ще в першому таймі підопічні Ротаня повинні були забивати не раз, однак воротар збірної Естонії рятував ситуацію, а деколи українців підводила неточність.

І після перерви перевага збірної України не викликала сумнівів. На кілька голів синьо-жовті так точно награли. Один тільки Смирний міг забивати двічі. Під кінець поєдинку естонці діяли на відбій, але таки вистояли під тиском нашої команди. 0:0.

Міжнародний турнір Antalya Cup 2019

Естонія (U-21) — Україна (U-21) — 0:0

Україна (1-й тайм): Білик, Биков, Мілованов, Семеніхін, Лебеденко, Лєднєв, Різьє, Алібеков, Луньов, Козак, Русин. (2-й тайм)Кожухар, Якимець, Бабогло (Романчук, 66), Чеберко, Стецьков (Дубінчак, 66), Чех, Смирний, Путря, Кравчук, Вантух, Топалов.