U-20. Украина уступила Польше

Друга молодіжна збірна команда України, сформована з гравців до 20 років, поступилася у товариському матчі молодіжній збірній Польщі з рахунком 0:2.

«Синьо-жовті», які грали проти поляків під керівництвом Олега Кузнецова, зважаючи на те, що головний тренер Олександр Головко разом з першою командою протистояли у матчі відбору ЧЄ-2017 команді Північної Ірландії, трималися на рівних протягом перших 15 хвилин. На жаль, реалізації планів тренерського штабу на гру завадив досить швидкий гол, який забив Стемпиньскі.

У подальшому форвард поляків ще не раз турбував воротаря українців Маханькова, але більше польській «дев’ятці» відзначитися не вдалося. Зате задачу «репрезентації» на цей матч спростив Грачов, який за 15 хвилин до закінчення гри залишив нашу команду у меншості, отримавши друге попередження.

Гра польської команди у кількісній більшості призвела до другого взяття воріт українців. На 85-й хвилині Мазек, який вийшов на заміну у другому таймі, встановив крапку у матчі, не залишивши «синьо-жовтим» шансів на порятунок – 0:2.

ТМ. ПОЛЬЩА U-21 – УКРАЇНА U-20 – 2:0
 Стемпинські (14), Мазек (85).
Польща: Вромбель – Рудоль (Шиминські, 89), Беднарек, Ях, Монета, Франковські (Формелья, 66), Кубицькі (Урига, 88), Ліпскі (Ковнацкі, 82), Пьонтек (Муравскі, 66), Букса (Мазек, 72), Стемпинські.
Україна: Маханьков – Тимчик, Зотько, Чоботенко (Лобай, 54), Грачов, Арендарук (Кравець, 46), Харатін, Коробенко, Кочергін (Назаріна, 46), Грисьо (Кравченко, 69), Корнєв (Щебетун, 46).
Попередження: Ліпскі, Формелья – Грачов .
Вилучення: Грачов (74, повторне попередження).

7 жовтня 2016 20:34