Сегодня 25 февраля 2021

Кравченко: «Это моя первая игра в статусе капитана «Динамо»

Захисник «Динамо» U-21 Микита Кравченко на поєдинок із «Шахтарем» (3:0) вивів свою команду із капітанською пов’язкою. Після гри він поділився враженнями від матчу:

– Дуже приємно перемагати у такому матчі, тим більше у статусі капітана. Це моя перша гра стартовому складі з капітанською пов’язкою, це пов’язано з тим, що Алібеков пропускав матч через пошкодження. Вдячний тренеру за довіру. Вдвічі приємно, що ми обіграли принципового суперника. Звісно, приємно, що забили три, але будь-яка перемога над «Шахтарем» – це завжди дуже добре.

Нам потрібно було діяти по грі. Якщо у них стрибав м'яч, незручно знаходився вгорі чи суперники були розвернуті спиною, то нам відразу потрібно було йти в пресинг, відбирати м’яч, а решта – по ситуації. За рахунку 1:0 були гойдалки. А коли забили другий м'яч, стало набагато легше грати. Після матчу тренер усіх привітав, він сам задоволений, але відразу ж зазначив, що через тиждень буде гра з «Маріуполем», і на неї потрібно починати налаштовуватися вже зараз.

12 очок відриву від «Шахтаря»? Звісно, ми ще не чемпіони. Попереду ще багато ігор, не можна недбало ставитися до такого очкового запасу. Тим більше, що на другому місці йде «Олександрія», яка відстає від нас лише на три очки. На будь-якого суперника  – і «Шахтар», і «Олександрію», і «Маріуполь» – потрібно налаштовуватися, виходити і перемагати.

2 ноября 2018 20:50Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

(U-21), 12-й тур. Мариуполь – Динамо 1:5. Весь матч

 

04 декабря 2020 15:00

(U-21), 11-й тур. Динамо – Ворскла 3:2. Весь матч

 

27 ноября 2020 09:18

(U-21), 11-й тур. Днепр – Шахтер 3:2. Весь матч

 

27 ноября 2020 09:10