Сегодня 21 апреля 2021

Мемешев: «Реванш? Нет, Ковалец просил сыграть в свой футбол»

Редван Мемешев восени 2013 року дебютував у складі молодіжної збірної України, а вже на початку лютого виграв перший трофей у її складі. Кубок Співдружності підопічні Сергія Ковальця – також колишнього «волинянина», між іншим – провели на одному диханні. Шість перемог у шести матчах і відразу чотири індивідуальних нагороди привезли українці із Санкт-Петербургу. Вболівальникам «Волині» приємно, що обидва гравці, делегованих з Луцька у збірну, каші не зіпсували. Мемешев і Приндета виходили в основному складі, обидва відзначилися і голами, і надійною грою.

Редван Мемешев поділився враження від дебютного турніру у складі «молодіжки»:

– Мені дуже сподобався турнір, його організація, взагалі враження від поїздки чудові – усі «збірники» і потренувалися добре, і отримали ігрову підготовку.

– Сергій Ковалець любить влаштовувати екскурсії своїм підпічним. Ви і цього разу дивилися Санкт-Петербург?
– Так, щойно у нас був вихідний між матчами, їхали у місто. Воно дуже гарне. Напередодні фіналу, наприклад, Ісакіївський собор дивилися, були на Неві, про крейсер «Аврору» нам розповідали. Ми розуміли, що тренер не тільки про гру думав, але й про те, як нас згуртувати, щось нове дізнатися.

– Невже перед фіналом не пригадували у команді про минулорічний підсумковий матч на кубку, коли українці програли росіянам 2:4?..
– Уявляєте – ні! Ковалець нам навпаки порадив забути про реванши і взагалі про торішній матч, попросив тільки грати у свій футбол, у той, до якого закликає нас на тренуваннях.

– Ти дуже впевнено йшов у штрафну у моменті, коли забив третій гол збірної у фіналі. Відчув, що треба бути саме у тому місці чи це награється командою?
– Ні, це домовлено було, що у випадку флангової атаки, мені слід зміщуватися ближче до центру. А в тому епізоді діяв за обставинами. Ви не можете уявити, як це приємно – забити за збірну своєї держави!

– Росіяни гідно сприйняли свою поразку у фіналі?
– Ми відчули, що вони не очікували такої нашої гри. Напевне, думками вони якщо не виграли матч ще до його початку, то принаймні гадали, що їм буде неважко. Після третього голу почали щось там доказувати нам, стрибати в ноги, арбітру щось говорити, провокувати…

– Як оціниш свою гру на турнірі і як її оцінив Ковалець?
– У мене було дуже багато мотивації, вважаю, що добре підготувався до турніру. Мав моменти чи не в кожному матчі, у грі з Литвою забив, але рефері відмінив «чистий» гол. Приємно, що головний тренер похвалив за виступ на турнірі, сказав, що я зіграв добре. Але однаково це не гарантує майбутніх викликів у «збірну», їх треба доводити грою.

– Який матч був на Кубку Співдружності найважчим, на твою думку?
– З білорусами, в яких виграли тільки завдяки їхньому авто голу наприкінці матчу. Вони «вперлися» дуже сильно.

– Ти вважався дебютантом у збірній, адже маєш ще небагато викликів до неї. Важко адаптовуватися?
– Я перезнайомився з хлопцями ще восени, коли ми грали у Швейцарії. Особливого звикання не потрібно, головне зрозуміти, що хоче тренер. Крім того, нас двоє з Луцька у команді. Можна сказати, що Віталій Приндета – мій «гід» у збірній. Ми й у номері разом живемо. Навіть перед початком матчів у Петербурзі я під час виконання гімну ближче до нього стояв – Віталик чи не найгучніше співає гімн у нас!

4 февраля 2014 16:48Материалы по теме

Ковалец: «В «молодежке» основного состава нет»
4 февраля 2014 13:05


КС-2014: индивидуальные награды украинцев
3 февраля 2014 13:26


Конспект Ковальца. Верую
3 февраля 2014 12:00


КС-2014. Финал. Россия – Украина 0:4. Виват, «сине-желтые»!
2 февраля 2014 21:47


Ковалец: «У финала была громкая вывеска»
2 февраля 2014 18:40


Мемешев и Прындента остаются в «Волыни»
12 декабря 2013 16:00


Украинские гранды в борьбе за Мемешева
8 декабря 2013 12:13


Ковалец вызвал Мемешева
5 ноября 2013 14:49
Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Кубок Содружества. Финал. Украина - Россия 4:0. Обзор

 

02 февраля 2014 21:49

Кубок Содружества. Полуфинал. Украина - Беларусь 1:0. Обзор

 

31 января 2014 22:57

Кубок Содружества. Четвертьфинал. Украина - Литва 4:1. Обзор

 

29 января 2014 22:55