Сьогодні 8 серпня 2022 р.

Шевченко: «В України намагаються вкрасти майбутнє...»

Колишній головний тренер збірної України Андрій Шевченко закликав світову громадськість допомогти з відновленням футбольної інфраструктури у Харкові.

Минулого тижня база харківського «Металіста 1925» у Високому була зруйнована російською ракетою.

«Щодня я прокидаюсь з болем. Моя люба Україна більше 100 днів страждає. При цьому гордо з гідністю воїнів світла, воїнів добра б’ється за право жити. Жити в одній родині вільних та гордих країн, об’єднаних одним великим європейським союзом, – написав Шевченко. – Я чудово пам‘ятаю як моя країна разом з Польщею приймала матчі ЄВРО-2012! Це було неймовірне свято для мого народу. Всі мої друзі часто згадують гостинність українців. Збірна Нідерландів готувалася до матчів на тренувальній базі у селищі Високому під Харковом.

Кілька днів тому цю базу було зруйновано після ракетного удару з території Росії. Методично знищується регіон, інфраструктурні об’єкти, житлові масиви і ось настала черга спортивних об’єктів. Хочу підтримати Харків, хочу підтримати харківських вболівальників! У Вас намагаються вкрасти майбутнє, як і у всієї нашої країни, але цього не буде, не буде ніколи. Ми, українці вистоїмо разом та побудуємо наше прекрасне європейське майбутнє.

Звертаюсь до всієї спортивної спільноти Європи, до клубів усіх європейських ліг – давайте підтримаємо харківський футбол та допоможемо. Упевнений, спільними зусиллями нам під силу зробити неможливе».

7 июня 2022 16:57Комментарі


Залишати комментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоделиться

Звернення Президента України Володимира Зеленського увечері 165-го дня повномасштабної війни.

 

07 августа 2022 22:42

Звернення Президента України Володимира Зеленського увечері 164-го дня повномасштабної війни

 

06 августа 2022 22:55

Звернення Президента України Володимира Зеленського увечері 163-го дня повномасштабної війни.

 

05 августа 2022 23:12