Сьогодні 28 червня 2022 р.

Черговий гуманітарний вантаж для України прибув на «Арену Львів»

26 травня Shelter Centre «Шахтаря» на «Арені Львів» прийняв другу партію гуманітарної допомоги від EFDN та європейських футбольних клубів.

У межах чергового відправлення було зібрано понад 5 тонн товарів із 6 країн: Португалії, Польщі, Англії, Шотландії, Німеччини та Бельгії. До складу гуманітарного вантажу входять продукти, ліки, одяг, дитяче харчування, спальники й ковдри, засоби гігієни.

undefinedНагадаємо, у березні 2022 року Shakhtar Social спільно з EFDN та соціальним фондом «Легії» (Варшава) запустили кампанію на підтримку України та її мешканців, спільними зусиллями організувавши збір гуманітарної допомоги з усієї Європи.

До ініціативи долучились уже 14 європейських футбольних клубів, які допомагають через свої соціальні фонди. Кампанію наразі підтримали такі партнери, як EFDN (Нідерланди), Legia Foundation (Польща), Benfica Foundation (Португалія), Aston Villa (Англія), Wimbledon FC (Англія), FC Schalke 04 (Німеччина), Heart of Midlothian FC (Шотландія), Leicester City (Англія), Blackburn Rovers (Англія), Montrose FC (Шотландія), Chesterfield FC (Англія), Foundation 92 (Англія), KAA Gent (Бельгія), Colchester United FC (Англія), Middlesbrough (Англія). Програма реалізується за сприяння руху #FootballforPeace, який підтримали багато учасників EFDN у межах проекту #Morethanfootball.

Соціальний фонд «Легії» (Варшава) допомагає особливо, надаючи свій стадіон як логістичний центр для надсилання допомоги в Україну, а також надаючи транспортні послуги. EFDN виступає як координатор кампанії, займаючись також логістикою та об’єднуючи довкола себе всі клуби.

Кампанія триватиме до завершення воєнних дій, допомагаючи жителям України. Загалом наразі момент у межах цієї соціальної акції було зібрано понад 14 тонн гуманітарної допомоги.

undefined

undefined

undefined

27 мая 2022 11:26Комментарі


Залишати комментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоделиться

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 124-го дня війни

 

27 июня 2022 23:03

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 123-го дня війни

 

26 июня 2022 23:05

Вогнем і м’ячем! Івердон (Швейцарія) – Динамо (Київ) 1:1. Огляд матчу

 

26 июня 2022 21:00