Сегодня 14 ноября 2019

Коньков нашел «отмазку», почему утратил шанс на ЕВРО-2020

Президент ФФУ Анатолій Коньков зізнався, чому він дійсно не подав заявку на проведення ЄВРО-2020. Ось що насправді думає керманич українським футболом з приводу майбутньої європейської першості:

– Заявку ми подали. Після чого слідував другий етап підготовки, який передбачає величезну кількість документів, у тому числі і дозволу від місцевої влади, МВС, МНС, інших органів. У той момент отримати необхідні дозволи та гарантії ми не могли, не було керівництва на місцях. Та й взагалі, в країні війна, а ми тут давайте витратимо чималі гроші на подачу заявки. Та краще ці гроші вкласти в дитячий футбол. З часом іміджу буде більше. Нічого страшного не сталося, – сказав президент ФФУ.

Такі заяви досить смішно читати, особливо після того, як ми пояснювали, чому ЄВРО-2020 – це імідж України. А ситуація з дитячим футболом в Україні вже давно дуже плачевна. Не просто так дитячі тренери приходили весною під стіни ФФУ разом з мітингуючими. А про те, що більшість команд фінансуються за рахунок батьків, навіть не потрібно нагадувати.

Коньков оправдывается за проколы

 

11 июня 2014 12:37Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Гениальные футбольные решения, поставившие оппонентов в тупик

 

05 ноября 2019 19:41

Так забивает Денис Попов

 

02 ноября 2019 17:30

Попов и Цитаишвили ответили на вопросы болельщиков

 

01 ноября 2019 17:28