Сегодня 16 августа 2018

Волонтерская программа финалов ЛЧ-2018: собеседования начались

20 січня у Києві розпочався другий етап відбору кандидатів у волонтери, що відбувається у формі персональних інтерв’ю для виявлення особистих та професійних навичок, а також допомоги у визначенні з напрямками, де хочуть працювати волонтери.
 
Інтерв’ю проходитимуть щотижня по суботах та неділях до кінця лютого. Особиста присутність для усіх волонтерів є обов’язковою умовою, винятком є тільки волонтери з інших країн, з ними спілкування відбувається за допомогою Skype. Проте, є й такі кандидати, які вирішили приїхати до Києва з-за кордону заради розмови. Зокрема, протягом двох перших днів відбору до України завітали кандидати з Франції, США та Швеції.
 
Варто зазначити, що серед кандидатів є багато тих, які мають великий досвід волонтерства, зокрема, під час Євро-2012 та інших спортивних івентів як на території України, так і в інших країнах, а також і ті, для кого участь в Волонтерській програмі Фіналів ЛЧ в Києві може стати першим досвідом.
 
Більш досвідчені волонтери розповідають про велику зацікавленість повторити успіх в організації таких непересічних подій, як фінальні матчі ЛЧ. Апліканти-новачки також розповідають, що поштовхом подати свою заявку на участь в програмі стали, зокрема, такі фактори, як поради друзів, інформація з соціальних мереж, оголошення по радіо, тощо.
 
Варто зазначити, що набір волонтерів триває до 10 лютого, подати заявку можна тут.

22 января 2018 12:33Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Александр Хацкевич о победе над Славией

 

15 августа 2018 09:13

ЛЧ, 3-й раунд. Динамо – Славия 2:0 (общ. 3:1). Обзор матча

 

14 августа 2018 21:53

Как Славия к Динамо на Олимпийском готовилась

 

14 августа 2018 11:36