Сегодня 21 августа 2019

ФФУ дала информацию по билетам на матчи квалификации ЕВРО-2020 Украина – Сербия и Украина – Люксембург

7-го та 10 червня у Львові на «Арені Львів» відбудуться матчі кваліфікаційного турніру чемпіонату Європи-2020 між національними збірними командами України та Сербії й України та Люксембургу відповідно (початок обох поєдинків – о 21.45).

У відповідь на численні звернення вболівальників інформуємо громадськість про процедуру реалізації квитків на ці знакові футбольні події.

Офіційним ресурсом із продажу квитків на матчі є сайт https://ticketsbox.com.

Основна частина квитків на всі матчі, у тому числі на два найближчі поєдинки національної збірної, які відбудуться у Львові, реалізується саме на ресурсі https://ticketsbox.com.

Водночас відповідно до практики УЄФА частина квитків включається до квоти футбольної громадськості. В Україні це представники обласних, районних і міських федерацій з усіх регіонів держави, колективних членів ФФУ. Крім того, певна кількість квитків розповсюджується в рамках соціальної програми ФФУ, яка надає можливість відвідати матчі збірної учасникам антитерористичної операції на Сході України, дітям героїв, які загинули, дітям-сиротам і дітям, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Відповідно до інформації компанії «ФФУ Тікет», зважаючи на значний ажіотаж навколо матчу Україна – Сербія, на цей час квитки, що були у вільному продажу, уже закінчилися. Водночас у разі, якщо не всі квитки, які зараз входять до соціальної квоти й квоти футбольної громадськості, будуть вибрані, вони надійдуть у вільний продаж, про що ми повідомимо окремо.

24 апреля 2019 18:29Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Жерсон Родригес. Новичок Динамо в матче против сборной Украины

 

02 августа 2019 22:27

Скиллзи. История создания талисмана ЕВРО-2020

 

12 июня 2019 21:33

ЕВРО-2020, группа B. Сербия – Литва 4:1. Обзор матча

 

11 июня 2019 00:40