Ліга чемпіонів серед жінок. «Житлобуд-2» не пройшов до 1/8 фіналу

У матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги чемпіонів серед жінок сезону-2020/2021 харківський «Житлобуд-2» поступився казахстанському «БІІК-Казигурту».

Чемпіонки України раніше вибили з турніру вірменський «Алашкерт» (9:0) та боснійський «Сараєво-2000» (2:0). У першому матчі 1/16 фіналу в Полтаві «Житлобуд-2» обіграв «БІІК-Казигурт» із рахунком 2:1. Сьогодні, 16 грудня о восьмій ранку за київським часом на підопічних Наталії Зінченко чекав виїзний поєдинок у Казахстані.

На початку зустрічі удар у площину воріт завдала Кравчук, після чого ігровою перевагою заволоділи господарки. На 27-й хвилині Самсон упоралася з пострілом Габелії, проте на 35-й Кульмагамбетова все ж вивела казахстанок уперед.

На початку другого тайму «БІІК-Казигурт» завдав кілька небезпечних ударів, а на 67-й хвилині м’яч після удару Сірмай влучив у каркас воріт, та, на жаль, зрівняти рахунок українкам так і не вдалося.

Програвши в гостях – 0:1, «Житлобуд-2» поступився у двоматчевому протистоянні за правилом виїзного голу (адже суперниці забили м'яч у Полтаві). Тож свій шлях у Лізі чемпіонів підопічні Наталії Зінченко завершили.

«БІІК-Казигурт» (Казахстан) – «Житлобуд-2» (Україна) – 1:0 (1:0)
Гол: Кульмагамбетова (35).
«Житлобуд-2»: Самсон, Філенко, Подольська, Корсун, Сірмай, Котяш, Андрущак (Титова, 46), Панцулая, Андрухів (Малахова, 46), Калініна (к), Кравчук (Тріль, 74).
Попереджені: Железняк (90+2) – Титова (73).