Сьогодні 16 квітня 2024 р.

Жіноча Ліга чемпіонів: «Житлобуд-1» здобув перемогу в першому матчі другого раунду

Харківський «Житлобуд-1» у гостях виграв у кіпрського «Аполлона» у першому поєдинку другого раунду жіночої Ліги чемпіонів-2021/22.

Матч у Лімасолі пройшов у абсолютно рівній боротьбі. Незважаючи на те, що українки відкрили рахунок вже на 11-й хвилині зусиллями Ольги Овдійчук, ще до перерви кіпрські футболістки відновили рівновагу – 1:1.

Цей рахунок зберігався майже до фінального свистка, але на 88-й хвилині Ольга Бойченко влучним ударом принесла перемогу «Житлобуду-1» – 2:1.

Жіноча Ліга чемпіонів-2021/22. Шлях чемпіонів
Другий раунд. Перший матч

АПОЛЛОН (Кіпр) – ЖИТЛОБУД-1 (Україна) – 1:2
Фреда (29) – Овдійчук (11), Бойченко (88).
Аполлон: Болдуїн, Абрамо, Лестер, Віско, Локауд, Рікс, Фонсека (Спентсмарк, 46), Хагман (Панайоту, 69), Сігфусдоттір, Гмірова, Фреда.
Житлобуд-1: Яман, Алексанян, Шматко, Басанська (Кочнєва, 45), Бойченко, Хаванська, Апанащенко, Петрик, Шевчук (Вороніна, 79), Овдійчук, Садикоглу.
Попередження: Шевчук (73).

Матч-відповідь, після якого визначиться учасник групового раунду, пройде 9 вересня у Харкові на стадіоні ОСК «Металіст». Початок зустрічі – о 18.00.

31 серпня 2021 20:35