Сьогодні 16 квітня 2024 р.

Зінченко оклигав від вильоту з ЛЧ – перший коментар українця про матч з «Реалом»

Захисник «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко вперше висловився щодо поразки від «Реалу» в матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів (1:3) та вильоту з турніру.

Нагадаємо, «Реал» поступаючись у рахунку оформив камбек проти «Сіті» у середу. Український футболіст вийшов на поле у другому таймі й провів 48 хвилин, протягом яких «містяни» пропустили три голи й вилетіли з Ліги чемпіонів.

Зінченко зберігав мовчання, але, зібравшись із думками, все ж висловився щодо матчу. «Звертаюсь до «блакитних» (фанів «Сіті» – прим.)! Неможливо описати, що кожен із нас відчуває просто зараз. Але ми будемо боротись до кінця.

Ми не зупинимось, адже цей неймовірний клуб заслуговує більшого. Дякую вам за підтримку і до зустрічі у неділю», – написав Олександр в Instagram.

Нагадаємо, торік «МанСіті» дійшов аж до фіналу Ліги чемпіонів, але мінімально поступився «Челсі». У поточному сезоні за титул найсильнішої команди Європи боротимуться «Ліверпуль» та «Реал».

7 травня 2022 11:18