Сегодня 28 сентября 2020

Довбик: «Мог оказаться в «Брюгге» или «Кортрейке»

Минуло кілька місяців. Артем Довбик – чемпіон Данії. У його кишені – путівка в Лігу чемпіонів. Тим часом Ланс не зумів повернути собі елітну прописку. «Це було найкраще рішення у моєму житті», – усміхається Довбик у розмові із «Футбол 24».

Про перегляд в Динамо

– Мене тоді якраз брали, але я у той момент зрозумів, що Дніпро у моїх послугах зацікавлений більше. Там було більше конкретики.

Про iнтерес «Селтика»
– Я запитував про це в Еріка Святченка. Він підтвердив, що у «Селтіку» були такі чутки. Щодо «Аугсбурга» нічого не знаю. Можливо, щось і було, але мені про це не сказали.

Про iнтерес з Португалії

– Справді, був інтерес із Португалії. Але від команди, яка йшла наприкінці турнірної таблиці. Мені такий варіант не сподобався одразу. Із Бельгії мною цікавився «Кортрейк». Були розмови про «Брюгге», але там довго думали, сумнівалися. Мій принцип такий: потрібно йти туди, де тебе хочуть бачити. «Мітьюлланд» – хотів. «Мітьюлланд» зробив конкретну пропозицію. От і все.

Про тренування у Кварцяного

– О-о-о, ці тренування – справді важкі. Навіть не пригадаю, де ми були… В якомусь лісі. Зранку прокидаєшся – біжиш три кілометри. Потім їси, спиш одну годину і знову біжиш – цього разу 5 кілометрів. Ну й увечері – ще 7 кілометрів. М'яч нам давали лише для того, щоб торкнутися і понабивати трохи.

Кварцяний – харизматичний, звісно. Постійно кричав, всі його боялися і ніхто не ризикував заперечувати. Він практикував матчі основного складу проти дубля. Їх, скажімо, 14 осіб, а нас – 10. Грали, до речі, без аутів. Цікавий такий етап у мене був (Усміхається).

5 июня 2018 09:55Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Роман Григорчук – о разговоре с Вернидубом и беларусском вызове

 

17 сентября 2020 15:35

Топ-10 стадионов Европы

 

30 августа 2020 15:21

Топ-10 тренеров-«предателей»

 

19 августа 2020 14:24