Селезньов феєрить у Туреччині

У 33-му турі Першої ліги Туреччини «Бурсаспор» Євгена Селезньова приймав у себе вдома «Менемен Блд». В цьому поєдинку український нападник зумів відзначитися двічі ще в першому таймі. Обидва м’ячі Селезньов забив з пенальті (на 24-й і 41-й хвилинах).

В першому випадку форвард пробив майже по центру воріт, а воротар стрибнув у правий для себе кут. А вже другий удар український нападник виконав на техніку. Селезньов точним ударом відправив м’яч у правий кут воріт. Голкіпер знову не вгадав.

Таким чином, після першого тайму рахунок 2:1 на користь «Бурсаспора» (за гостей ще на початку матчу відзначився Девід Домгені).

12 липня 2020 19:03