Результати матчів неділі, 15 травня

Топ-чемпіонати, ігри за участю українських легіонерів – розклад, відео- та ТВ-трансляції.

Чемпіонат Англії, 37-й тур
14:00     ТОТТЕНГЕМ – БЕРНЛІ 1:0
16:00     АСТОН ВІЛЛА – КРІСТАЛ ПЕЛЕС 1:1
              ВЕСТ ГЕМ – МАНЧЕСТЕР СІТІ 2:2
              «Вест Гем» Андрія Ярмоленка (18 ігор, 1 гол), який продовжує боротьбу за єврокубкові місця, відібрав очки у «МанСіті» Олександра Зінченка (14 ігор, 3 асисти), що веде боротьбу з «Ліверпулем» за чемпіонський титул. Зінченко зіграв увесь поєдинок, а Ярмоленко вийшов на останні секунди зустріччі.
              ВУЛВЕРХЕМПТОН – НОРВІЧ 1:1
              ЛІДС – БРАЙТОН 1:1
              ВОТФОРД – ЛЕСТЕР 1:5
18:30     ЕВЕРТОН – БРЕНТФОРД 2:3
              «Евретон» Віталія Миколенко (12 ігор, 1 гол) перебуває в двох очках від зони вильоту. Українець відіграв увесь поєдинок.

КАДІС – РЕАЛ 1:1
              Український голкіпер Андрій Лунін провів свій другий поєдинок за мадридський клуб у поточному чемпіонаті та знову пропустив один м'яч, при цьому при рахунку 1:1 він ще й відбив пенальті...
              ЛЕВАНТЕ – АЛАВЕС 3:1
              МАЛЬОРКА – РАЙО ВАЛЬЄКАНО 2:1

Чемпіонат Італії, 37-й тур
13:30     БОЛОНЬЯ – САССУОЛО 1:3
16:00     НАПОЛІ – ДЖЕНОА 3:0
19:00     МІЛАН – АТАЛАНТА 2:0
               «Аталанта» Руслана Малиновського (30 ігор, 6 голів, 5 асистів) поступилася лідеру чемпіонату та залишилася поза єврокубковою зоною на 8-й сходинці турнірної таблиці. Руслан вийшов на заміну на 55-й хвилині за рахунку 0:0.
21:45     КАЛЬЯРІ – ІНТЕР 1:3

Євро-2022 (WU-17), фінальна частина (Боснія і Герцеговина)
15:00     ФРАНЦІЯ – НІДЕРЛАНДИ 2:0. Матч за 3-е місце
21:00     НІМЕЧЧИНА – ІСПАНІЯ 2:2, по пенальті - 3:2. Фінал

Матчі за участю українських легіонерів
14:30     АНТВЕРПЕН – БРЮГГЕ 1:3. Чемпіонат Бельгії. Чемпіонський раунд, 5-й тур
              «Брюгге» Едуарда Соболя (27 ігор, 1 гол, 3 асисти) очолює турнірну таблицю, випереджаючи поки найближчого переслідувача на шість очок. Соболь відграв увесь поєдинок та записав у свій актив гольову передачу.

16:30     ГАНЗА – ГАМБУРГ 2:3. Чемпіонат Німеччини. 2-а Бундесліга, 34-й тур
              Форвард «Ганзи» Данило Сікан (11 ігор, 1 гол, 2 асисти) після дискваліфікації вперше за чотири матчі з’явився у старті та вже на 13-й їхвилині відзначився асистом, коли його команда відкрила рахунок у зустрічі. За рахунку 1:1 на 58-й хвилині українець залиши поле, а його партнери пропустили ще двічі, на що зуміли відповісти у компенсований час лише одним голом.

17:00     ПУШКАШ АКАДЕМІ – ГОНВЕД 1:2. Чемпіонат Угорщини, 33-й тур
              «Пушкаш Академі» Артема Фаворова (30 ігор, 6 голів) поступився у боротьбі за «срібло» з «Кішвардою», відстаючи тепер від суперника на п'ять очок. Фаворов відіграв всі 90 хвилин та відзначився забитим голом.

17:00     ГЕНК – ГЕНТ 0:2. Чемпіонат Бельгії. Група Ліги Конференції, 5-й тур
              «Гент» Романа Безуса (26 ігор, 3 голи, 4 асисти) залишається на першому місці серед четвірки претендентів на європутівку. Роман з'явився на полі за вісім хвилин до фінального свистка.

18:00     ОСІЄК – ЛОКОМОТИВА 1:0. Чемпіонат Хорватії, 35-й тур
              «Осієк» Євгена Чеберка (17 ігор) замикає призову трійку, відстаючи від лідируючого «Динамо» на 5 очок та випереджаючи «Риєку» на шість очок. У минулому турі Чеберко став антигероєм матчу, заробивши перед перервою вилучення, тому сьогодні не зіграв через дискваліфікацію.

19:30     АНДЕРЛЕХТ – ЮНІОН СЕН-ЖІЛУАЗ 0:2. Чемпіонат Бельгії. Чемпіонський раунд, 5-й тур
              «Андерлехт» Богдана Михайличенка (17 ігор) залишається на третєму місці. Українець потрапив у заявку, але на полі не з'явився.