Сегодня 14 июля 2020

Матч

Анонс

Онлайн

Материалы

Чемпионат Украины 2019/20 / Первый этап . 15 тур. 24 ноября 2019. 17:00


Буяльский (21)

Цыганков (77)

Вербич (82)


Динамо
Киев
3:0
Мариуполь
Мариуполь
Состав Отчет Состав

Бущан
Караваев
Кадар
Шабанов
Миколенко
Сидорчук
Шепелев
Цыганков
Де Пена
(Вербич, 76)
Буяльский
(Шапаренко, 62)
Беседин
(Соль, 84)

Головне завдання клубних наставників після повернення підопічних із розташування збірних – привести стан гравців до одного знаменника. Як засвідчив поєдинок киян із «Маріуполем», в Олексія Михайличенка сьогодні вельми керований колектив, здатний реагувати на тренерські настанови згідно з турнірною стратегією.

Сергій ВОРОНЮК, «Футбольний клуб»

За великим рахунком, азовців вистачило хіба що на половину першого тайму, коли їхній високий пресинг стримував атакуючі дії господарів. Однак варто було біло-синім трохи пришвидшитися, як розриви в оборонних порядках «Маріуполя» стали все більш і більш помітними.

Ще до перерви результат мав би вирости до розгромного на користь «Динамо». Лише поблажливість при завершенні гольових нагод дозволила гостям відбутися мінімальним дефіцитом і легким переляком.

Гол у першій 45-хвилинці стався лише один, але вийшов він напрочуд ефектним (як, до речі, більшість м’ячів, що їх «Динамо» забиває останнім часом). Бєсєдін відпасував праворуч на Циганкова, той невимушено залишив опікуна позаду й надав право вирішального удару партнерові з другого темпу атаки. Ним виявився Буяльський, котрий, до слова, й розпочав комбінацію, вигравши верхову боротьбу в центрі поля: його «постріл» у дотик у ближній кут був невідпорним.

Невдовзі кияни ледве не скопіювали цю комбінацію. Але цього разу Гальчук, котрий крутився в «рамці» наче білка в колесі, до м’яча дотягнувся. Крім того, цілком могли відзначитися Шепелев, Де Пена і принаймні двічі Циганков. Причому слушні моменти виникали внаслідок різноманітних атак – флангових проривів, довгих діагональних переводів, індивідуальних проходів і вдалого пресингу поблизу чужого карного майданчика.

Після перерви картина гри не змінилася. Голова в маріупольців знову йшла обертом, перевагу в класі суперник демонстрував практично в кожному епізоді. Раз-по-раз виникали й загострення у володіннях Гальчука, складалося враження, що другий гол – лише справа часу.

На 66-й хвилині в рамках однієї атаки м’яч спочатку влучив у стійку після удару Сидорчука, а потім у поперечину від голови Караваєва. «Маріуполь» у цей проміжок гри був абсолютно позбавлений м’яча, а павутиння київських атак усе щільніше оплітали карний майданчик.

«Маруполь» протримався аж до 77-ї хвилини. Свіженький Вербич розігнав атаку через Шапаренка, Шепелев своїм проходом розірвав захист гостей, Бєсєдін відволік увагу опікунів і... пропустив м’яч на Циганкова. Тому залишалося просто поставити крапку. Знов-таки – дотепно, витончено, красиво!

Після гола Вербича підопічним Бабича, напевно, хотілося якнайскоріше сховатись у роздягальню. Премія за очки, які сподівалися відібрати в «Динамо», втекла від маріупольців остаточно (напевно, сподіваючись на більш сприятливий підсумок, наставник помаранчевих поміняв центрального захисника Яворського на форварда Фоміна), а ось перспектива нищівної поразки все ще була актуальною. Надто вже принципові стосунки цих клубів, щоб кияни вдовольнялися перевагою навіть у три м’ячі. Й надто великою була цього вечора різниця в класі.

Зважаючи на це, а також на кадрові проблеми, азовці можуть бути задоволеними поразкою, як це не саркастично звучить. «Динамо» ж позитивні емоції від упевненої перемоги годиться зберегти під час вояжу до Мальме.

Гальчук
Кирюханцев
Дава
Яворский
(Фомин, 68)
Чоботенко
Тищенко
Чех
Мишнев
Чурко
(Кащук, 83)
Горбунов
Вакула
(Петерман, 88)