Сегодня 20 января 2021

Матч

Анонс

Онлайн

Материалы

Чемпионат Украины 2020/21. 12 тур. 5 декабря 2020. 19:30


Топалов (90)


Мариуполь
Мариуполь
1:2
Динамо
Киев

Гармаш (6)

Цыганков (79)

Состав Отчет Состав

Кудрик
Доброхотов
Чоботенко
Муравський
Стасюк
Петерман
Мишньов
Очеретько
Топалов
Горбунов
Сікан
(Кулаков, 50).

Сергій ВОРОНЮК, «Футбольний клуб»

Організатори змагань у європейському футболі поки що не запровадили турнір для найкращих фарм-клубів. Без сумніву, «Маріуполь» у тих змаганнях був би серед фаворитів і, скоріше за все, серед, спонсорів. Поки ж азовцям доводиться перейматися місцевими інтригами. Й матч проти київського «Динамо» дорівнював щонайменше фіналу уявного супер-бупер-єврокубку.

У ньому все пішло не так від початку, коли на шостій хвилині Гармаш відкрив рахунок після прекрасної комбінації номінальних гостей свого рідного стадіону «Динамо». Дві спроби де Пени збільшити відрив, небезпечний удар того-таки Гармаша навряд чи залишали «Маріуполю» шанси на успіх у звітній зустрічі. Та на 39-й хвилині аутсайдер несподівано отримав фору – червону картку рефері пред’явив воротареві киян Нещерету, котрий перервав прорив Горбунова.

Чисельна перевага, вочевидь, мала б надихнути тих, хто подумки щовечора декласує умовних резервістів «Реалу» чи «Боруссії» з Менхенгладбаха. Та команда Луческу не надала суперникам ані найменшого шансу відчути себе господарями ситуації. Ба більше – продемонструвала безкоштовний майстер-клас у вигляді другого гола, непідвладного навіть бригадам наших VARварів.

Вербич, один із «джокерів» Луческу, міг довести рахунок до розгромного, однак, не став посипати рани «помаранчевих» сіллю. Не вплинув на підсумок і гол Топалова в компенсований час. Підопічні Маркевича-молодшого зі своїм «не банальним» футболом тепер можуть зосередитися на підготовці до матчу-відповіді з «Динамо», до свого чергового уявного «суперфіналу».

Нещерет
Кендзьора
Попов
Миколенко
Караваєв
Гармаш
(Бущан, 42)
Андрієвський
Циганков
Шапаренко
(Шепелєв, 81)
Де Пена
(Родрігеш, 89)
Супряга
(Вербич, 81)