Матч

Анонс

Онлайн

Материалы

Чемпионат Украины 2019/20 / Первый этап . 5 тур. 24 августа 2019. 19:30


Цыганков (62)


Динамо
Киев
1:1
Олимпик
Донецк

Политыло (52)

Состав Отчет Состав

Бойко
Кадар
Кендзера
Миколенко
Бурда
Буяльский
Цыганков
Шепелев
(Де Пена, 79)
Кадири
Вербич
Жерсон Родригес
(Соль, 84)

Сергій ВОРОНЮК, «Футбольний клуб» (з Києва)

Донецький колектив, не набравши на старті першості жодного очка, звільнив тренера, котрий прийшов у літнє міжсезоння. Гучні заяви про нового зарубіжного фахівця поки що залишаються балачками. До того ж на поєдинок із киянами «рятівник» Ігор Климовський не назбирав склад навіть для повного протоколу.

Його київському візаві доводилося вирішувати кадрові проблеми іншого плану. А саме – кого з наявних виконавців поставити у стартовий склад, а кого взагалі залишити поза заявкою. Несподіванками стали поява на полі Кадірі та відсутність навіть серед запасних Бєсєдіна. 

Ганський опорний хавбек не загубився в командних діях. Щоправда, свій хліб він відпрацьовував переважно далеко від чужих воріт, а господарям не вистачало настирливості та вигадки саме попереду. Наднасичену оборону «Олімпіка» виявилося не так просто розхитати, навіть за умов абсолютної територіальної переваги й активної роботи обох динамівських флангів.

До перерви комбінаційна гра киянам геть не вдавалася. Не було і яскравих індивідуальних дій, що насамперед їх чекали від Циганкова, Вербича та Родрігеша. Як підсумок – жодного удару по воротах, жодного небезпечного моменту. За винятком, хіба що, штрафного у виконані Циганкова, до розіграшу якого підключився Бурда, трохи не встигши замкнути дальню стійку.

Один із найменш виразних таймів «Динамо» в цьому сезоні трибуни «Олімпійського» оцінили невдоволеним свистом. А невдовзі після поновлення гри господарі взагалі опинилися в ролі наздоганяючих. Донетчанам удалося не тільки перервати на самому початку одну з атак киян, але й у два паси вивести на завершальний удар Політила – 0:1!

Бурда, один із винуватців пропущеного м’яча, міг реабілітуватися вже невдовзі, але його удар з-за меж карного майданчика воротар гостей потягнув. А ось наступній спробі – від Циганкова – Бетім безсилий був щось протиставити. Його карколомний стрибок лише зробив гол капітана «Динамо» більш ефектним. Усе було виконано в стилі Віктора: обігравшись у «стінку» з Шепелєвим, він «вистрілив» своєю лівою під самісіньку стійку метрів з 20.

У чому «Олімпік» залишився вірним собі, так це в невиправданій жорсткості. Пряма червона картка Гришка, показана за небезпечно брутальну гру проти Вербича, стала вже п’ятою для команди в п’яти турах!

Що запропонувало «Динамо» в більшості? Ще два непогані удари Бурди здалеку. Де Пену та Соля в якості «джокерів». І, на жаль, вилучення Вербича (залишимо його на совісті арбітра).

На останніх хвилинах «Олімпік» відчайдушно відбивався, «Динамо» атакувало – більше емоційно, ніж виважено, як годилося б незаперечному фавориту. Більше голів глядачі не побачили. Розчарування, спричинене нічиєю в матчі з «Брюгге», продовжилося аналогічними емоціями в зустрічі з аутсайдером чемпіонату України. Справжню ціну цих двох втрачених очок ми дізнаємося тільки на фініші турніру. А поки постає зовсім не риторичне питання щодо глибини кризи, в якій опинився київський клуб...

Бетим
Гришко
Зотько
(Трубочкин, 51)
Цымбалюк
Снурницын
Политыло
Драман
Максим Тейшейра
(Имери, 90+3)
Е.Пасич
Завийский
Матар
(Шахаб, 90+6)