Сегодня 23 октября 2020

Матч

Анонс

Онлайн

Материалы

Чемпионат Украины 2019/20 / Второй этап. Группа 1. 7 июня 2020. 17:00


Буяльский (15, 83)

Русин (20, с пенальти)

Миколенко (64)

Де Пена (81)


Динамо
Киев
5:1
Александрия

Гречишкин (32, с пенальти)

Состав Отчет Состав

Бойко
Миколенко
Шабанов
Кендзера
(Бенито, 85)
Сидорчук
Буяльский
(Дуэлунн, 85)
Шепелев
Кадири
Цитаишвили
(Караваев, 62)
Андриевский
(Де Пена, 62)
Русин
(Соль, 73)

Сергій ВОРОНЮК, «Футбольний клуб»

Команда Володимира Шарана напередодні візиту до столиці мала в активі чотири матчеву переможну серію. Виграш у попередньому турі в одного з безпосередніх конкурентів, «Зорі», стався завдяки пізньому пенальті. Цього разу долю поєдинку значною мірою визначили два ранні 11-метрові, призначені вже у ворота самої «Олександрії».

Спершу Цитаїшвілі фінтом обдурив одразу двох опікунів, але був збитий Ковальцем. Буяльський не зміг переграти Паньківа з «точки», але за допомогою Кендзьори все ж відкрив рахунок із добивання. А невдовзі в карному майданчику гостей завалили вже Русина. Сам потерпілий чітко виконав вирок за фол Дубри.

Якщо ці два порушення олександрійців можна було виправдати, то Кадірі сфолив на Сітало в ситуації, яка порушення навряд чи вимагала. Гречишкін, на відміну від київських пенальтистів, вирішив пробити на силу, не залишивши Бойкові жодних шансів – 2:1.

Така відповідь виглядала цілком логічною, адже, здобувши перевагу в два м’ячі, «Динамо» дозволило суперникові перехопити ініціативу. Ще до гола «Олександрія» провела відмінну атаку правим флангом, але Банаді не вдався завершальний удар – снаряд не ліг на ногу та пролетів вище воріт. А одразу після 11-метрового шанс зрівняти рахунок змарнував Ковалець. Наблизившись до воріт, він вправно розібрався з Кадірі, але не влучив у відкритий дальній кут.

Становище гостей ускладнилося після вилучення Дубри, котрий знову заробив «гірчичник» у протистоянні з Русиним. Майже одразу кияни мали збільшувати рахунок, але Буяльський, отримавши пас від Миколенка в центрі карного майданчика, спрямував м’яч у лічених сантиметрах від стійки.

Зважаючи на те, наскільки динамівці «підсіли» в другому таймі поєдинку з «Шахтарем», а також на справжню літню спеку, чисельна більшість ставала дуже вагомим фактором. Та й іще один гол був би зовсім не зайвим для «Динамо», аби позбавити останні хвилини валідольного характеру.

Спрацювати на це повинні були й ранні, як для Олексія Михайличенка, заміни. І дійсно – збільшивши тиск на ворота Паньківа, біло-сині знову відзначилися. Сидорчук кинджальною передачею вивів на зручну позицію Буяльського, а той знайшов на дальній стійці Миколенка, що вчасно опинився на вістрі атаки й довів її до логічного кінця.

Втримати перевагу було справою не стільки техніки, скільки кваліфікації, яка в динамівців виявилася вищою. «Олександрії» ж допомогти могло хіба що диво, на кшталт чудернацького удару Задераки на 76-й хвилині, коли м’яч влучив у поперечину.

Та то був лише епізод. Як значно вірогідніший сприймався великий рахунок на користь господарів. Його і встановив Де Пена, по суті, «скопіювавши» попередній гол. А «дуплет» Буяльського засвідчив лише те, що опонент остаточно розсипався.

Панькив
Дубра
Мирошниченко
Лучкевич
(Задерака, 69)
Пашаев
Бухал
Гречишкин
Банада
(Гордиенко, 59)
Третьяков
(Шастал, 79)
Ковалец
(Грицук, 69)
Ситало
(Безбородько, 69)