Сьогодні 29 червня 2022 р.

Чемпіонат України 2021/22

1 тур

23 июля 2021

  Львів

1:1 Маріуполь

Маріуполь

протокол

24 июля 2021

  Верес

Рівне

0:0 Колос

Ковалівка

протокол
  Шахтар

Донецьк

2:1 Інгулець

Петрове

протокол

25 июля 2021

  Металіст 1925

Харків

2:1 Рух

Львів

протокол
  Зоря

Луганськ

0:1 Олександрія

протокол
  Десна

Чернігів

3:0 Чорноморець

Одеса

протокол

26 июля 2021

  Ворскла

Полтава

2:2 Дніпро-1

протокол

11 августа 2021

  Динамо

Київ

2:0 Минай

Минай

звіт

2 тур

30 июля 2021

  Львів

0:3 Шахтар

Донецьк

протокол
  Колос

Ковалівка

1:0 Металіст 1925

Харків

протокол

31 июля 2021

  Минай

Минай

1:0 Олександрія

протокол
  Чорноморець

Одеса

0:3 Дніпро-1

протокол

1 августа 2021

  Маріуполь

Маріуполь

1:2 Десна

Чернігів

протокол
  Динамо

Київ

4:0 Верес

Рівне

звіт
  Ворскла

Полтава

2:0 Рух

Львів

протокол

2 августа 2021

  Інгулець

Петрове

1:5 Зоря

Луганськ

протокол

3 тур

6 августа 2021

  Металіст 1925

Харків

3:2 Чорноморець

Одеса

протокол

7 августа 2021

  Рух

Львів

2:1 Верес

Рівне

протокол
  Шахтар

Донецьк

1:2 Олександрія

протокол
  Дніпро-1

2:1 Маріуполь

Маріуполь

протокол

8 августа 2021

  Зоря

Луганськ

1:2 Динамо

Київ

звіт
  Ворскла

Полтава

4:1 Львів

протокол

9 августа 2021

  Десна

Чернігів

2:0 Інгулець

Петрове

протокол

24 ноября 2021

  Минай

Минай

1:1 Колос

Ковалівка

протокол

4 тур

13 августа 2021

  Шахтар

Донецьк

2:0 Металіст 1925

Харків

протокол

14 августа 2021

  Верес

Рівне

1:1 Ворскла

Полтава

протокол
  Десна

Чернігів

2:1 Дніпро-1

протокол
  Зоря

Луганськ

1:1 Минай

Минай

протокол

15 августа 2021

  Колос

Ковалівка

1:1 Рух

Львів

протокол
  Львів

1:1 Олександрія

протокол

16 августа 2021

  Маріуполь

Маріуполь

2:3 Чорноморець

Одеса

протокол

18 августа 2021

  Інгулець

Петрове

1:1 Динамо

Київ

протокол

5 тур

20 августа 2021

  Ворскла

Полтава

2:0 Металіст 1925

Харків

протокол

21 августа 2021

  Верес

Рівне

1:0 Минай

Минай

протокол
  Чорноморець

Одеса

0:3 Шахтар

Донецьк

протокол
  Дніпро-1

2:0 Рух

Львів

протокол

22 августа 2021

  Маріуполь

Маріуполь

3:4 Зоря

Луганськ

протокол
  Колос

Ковалівка

0:1 Олександрія

протокол
  Динамо

Київ

4:0 Десна

Чернігів

протокол

23 августа 2021

  Львів

1:2 Інгулець

Петрове

протокол

6 тур

27 августа 2021

  Чорноморець

Одеса

2:2 Олександрія

протокол

28 августа 2021

  Інгулець

Петрове

3:0 Маріуполь

Маріуполь

протокол
  Металіст 1925

Харків

1:2 Дніпро-1

протокол
  Динамо

Київ

7:0 Колос

Ковалівка

протокол

29 августа 2021

  Десна

Чернігів

0:4 Верес

Рівне

протокол
  Минай

Минай

1:1 Шахтар

Донецьк

протокол
  Зоря

Луганськ

1:0 Ворскла

Полтава

протокол
  Рух

Львів

1:0 Львів

протокол

7 тур

10 сентября 2021

  Олександрія

1:0 Інгулець

Петрове

протокол

11 сентября 2021

  Рух

Львів

1:1 Зоря

Луганськ

протокол
  Металіст 1925

Харків

0:2 Динамо

Київ

звіт
  Шахтар

Донецьк

2:0 Дніпро-1

протокол

12 сентября 2021

  Минай

Минай

2:2 Чорноморець

Одеса

протокол
  Колос

Ковалівка

1:3 Маріуполь

Маріуполь

протокол
  Ворскла

Полтава

2:2 Десна

Чернігів

протокол

13 сентября 2021

  Верес

Рівне

1:0 Львів

протокол

8 тур

17 сентября 2021

  Десна

Чернігів

1:0 Рух

Львів

протокол

18 сентября 2021

  Інгулець

Петрове

0:2 Колос

Ковалівка

протокол
  Маріуполь

Маріуполь

0:5 Шахтар

Донецьк

протокол
  Дніпро-1

1:0 Верес

Рівне

протокол
  Динамо

Київ

1:0 Олександрія

звіт

19 сентября 2021

  Ворскла

Полтава

2:0 Минай

Минай

протокол
  Зоря

Луганськ

3:0 Чорноморець

Одеса

протокол
  Львів

0:0 Металіст 1925

Харків

протокол

9 тур

24 сентября 2021

  Колос

Ковалівка

0:1 Ворскла

Полтава

протокол

25 сентября 2021

  Олександрія

2:1 Маріуполь

Маріуполь

протокол
  Шахтар

Донецьк

4:1 Верес

Рівне

протокол
  Рух

Львів

0:2 Динамо

Київ

звіт

26 сентября 2021

  Минай

Минай

1:2 Львів

протокол
  Дніпро-1

0:4 Зоря

Луганськ

протокол
  Десна

Чернігів

1:2 Металіст 1925

Харків

протокол

27 сентября 2021

  Чорноморець

Одеса

1:1 Інгулець

Петрове

протокол

10 тур

1 октября 2021

  Маріуполь

Маріуполь

0:2 Рух

Львів

протокол

2 октября 2021

  Колос

Ковалівка

2:1 Чорноморець

Одеса

протокол
  Львів

0:1 Дніпро-1

протокол
  Ворскла

Полтава

3:0 Інгулець

Петрове

протокол

3 октября 2021

  Верес

Рівне

0:0 Олександрія

протокол
  Зоря

Луганськ

2:0 Десна

Чернігів

протокол
  Металіст 1925

Харків

1:0 Минай

Минай

протокол
  Динамо

Київ

0:0 Шахтар

Донецьк

звіт

11 тур

15 октября 2021

  Шахтар

Донецьк

6:1 Зоря

Луганськ

протокол

16 октября 2021

  Маріуполь

Маріуполь

1:2 Металіст 1925

Харків

протокол
  Львів

1:4 Динамо

Київ

звіт
  Дніпро-1

2:0 Колос

Ковалівка

протокол

17 октября 2021

  Минай

Минай

0:0 Десна

Чернігів

протокол
  Інгулець

Петрове

Рух

Львів

  Олександрія

1:2 Ворскла

Полтава

протокол

18 октября 2021

  Чорноморець

Одеса

0:1 Верес

Рівне

протокол

12 тур

22 октября 2021

  Десна

Чернігів

1:1 Олександрія

протокол
  Металіст 1925

Харків

4:0 Інгулець

Петрове

протокол

23 октября 2021

  Верес

Рівне

2:0 Маріуполь

Маріуполь

протокол
  Ворскла

Полтава

0:2 Шахтар

Донецьк

протокол
  Чорноморець

Одеса

1:1 Львів

протокол

24 октября 2021

  Рух

Львів

2:2 Минай

Минай

протокол
  Динамо

Київ

2:0 Дніпро-1

звіт
  Зоря

Луганськ

1:0 Колос

Ковалівка

протокол

13 тур

30 октября 2021

  Маріуполь

Маріуполь

2:3 Динамо

Київ

протокол
  Шахтар

Донецьк

4:1 Десна

Чернігів

протокол
  Інгулець

Петрове

0:0 Верес

Рівне

протокол

31 октября 2021

  Колос

Ковалівка

0:1 Львів

протокол
  Рух

Львів

0:0 Олександрія

протокол
  Металіст 1925

Харків

1:6 Зоря

Луганськ

протокол

1 ноября 2021

  Дніпро-1

4:0 Минай

Минай

протокол
  Ворскла

Полтава

0:0 Чорноморець

Одеса

протокол

14 тур

5 ноября 2021

  Олександрія

2:0 Металіст 1925

Харків

протокол

6 ноября 2021

  Минай

Минай

0:2 Маріуполь

Маріуполь

протокол
  Динамо

Київ

1:2 Ворскла

Полтава

звіт
  Чорноморець

Одеса

4:3 Рух

Львів

протокол

7 ноября 2021

  Інгулець

Петрове

0:1 Дніпро-1

протокол
  Колос

Ковалівка

1:3 Шахтар

Донецьк

протокол
  Зоря

Луганськ

3:0 Верес

Рівне

протокол
  Львів

0:2 Десна

Чернігів

протокол

15 тур

19 ноября 2021

  Чорноморець

Одеса

1:6 Динамо

Київ

звіт

20 ноября 2021

  Львів

2:1 Зоря

Луганськ

протокол
  Шахтар

Донецьк

2:0 Рух

Львів

протокол
  Дніпро-1

3:1 Олександрія

протокол

21 ноября 2021

  Минай

Минай

2:2 Інгулець

Петрове

протокол
  Ворскла

Полтава

5:1 Маріуполь

Маріуполь

протокол
  Десна

Чернігів

0:1 Колос

Ковалівка

протокол

22 ноября 2021

  Верес

Рівне

2:0 Металіст 1925

Харків

протокол

16 тур

26 ноября 2021

  Маріуполь

Маріуполь

0:1 Львів

протокол

27 ноября 2021

  Минай

Минай

0:2 Динамо

Київ

звіт
  Чорноморець

Одеса

0:1 Десна

Чернігів

протокол
  Дніпро-1

5:1 Ворскла

Полтава

протокол

28 ноября 2021

  Інгулець

Петрове

0:1 Шахтар

Донецьк

протокол
  Рух

Львів

2:0 Металіст 1925

Харків

протокол
  Колос

Ковалівка

1:0 Верес

Рівне

протокол

29 ноября 2021

  Олександрія

0:1 Зоря

Луганськ

протокол

17 тур

3 декабря 2021

  Шахтар

Донецьк

6:1 Львів

протокол

4 декабря 2021

  Верес

Рівне

0:3 Динамо

Київ

звіт
  Рух

Львів

0:0 Ворскла

Полтава

протокол
  Металіст 1925

Харків

0:1 Колос

Ковалівка

протокол

5 декабря 2021

  Зоря

Луганськ

1:0 Інгулець

Петрове

протокол
  Олександрія

3:0 Минай

Минай

протокол
  Десна

Чернігів

3:3 Маріуполь

Маріуполь

звіт

6 декабря 2021

  Дніпро-1

3:1 Чорноморець

Одеса

протокол

18 тур

10 декабря 2021

  Маріуполь

Маріуполь

0:3 Дніпро-1

протокол
  Інгулець

Петрове

2:1 Десна

Чернігів

протокол

11 декабря 2021

  Олександрія

1:2 Шахтар

Донецьк

протокол
  Верес

Рівне

1:1 Рух

Львів

протокол
  Львів

1:1 Ворскла

Полтава

протокол

12 декабря 2021

  Чорноморець

Одеса

2:1 Металіст 1925

Харків

протокол
  Динамо

Київ

1:1 Зоря

Луганськ

звіт
  Колос

Ковалівка

2:1 Минай

Минай

протокол

19 тур

25 февраля 2022

  Минай

Минай

14:00
Зоря

Луганськ

26 февраля 2022

  Динамо

Київ

14:00
Інгулець

Петрове

  Металіст 1925

Харків

17:00
Шахтар

Донецьк

  Олександрія

19:30
Львів

27 февраля 2022

  Рух

Львів

14:00
Колос

Ковалівка

  Дніпро-1

17:00
Десна

Чернігів

  Ворскла

Полтава

19:30
Верес

Рівне

28 февраля 2022

  Чорноморець

Одеса

17:00
Маріуполь

Маріуполь

20 тур

5 марта 2022

  Минай

Минай

14:00
Верес

Рівне

  Олександрія

17:00
Колос

Ковалівка

  Зоря

Луганськ

19:30
Маріуполь

Маріуполь

6 марта 2022

  Інгулець

Петрове

14:00
Львів

  Шахтар

Донецьк

17:00
Чорноморець

Одеса

  Десна

Чернігів

19:30
Динамо

Київ

7 марта 2022

  Рух

Львів

17:00
Дніпро-1

  Металіст 1925

Харків

19:30
Ворскла

Полтава

21 тур

11 марта 2022

  Маріуполь

Маріуполь

19:30
Інгулець

Петрове

12 марта 2022

  Дніпро-1

14:00
Металіст 1925

Харків

  Шахтар

Донецьк

17:00
Минай

Минай

  Ворскла

Полтава

19:30
Зоря

Луганськ

  Колос

Ковалівка

19:30
Динамо

Київ

13 марта 2022

  Верес

Рівне

14:00
Десна

Чернігів

  Львів

17:00
Рух

Львів

14 марта 2022

  Олександрія

19:30
Чорноморець

Одеса

22 тур

16 марта 2022

  Дніпро-1

19:00
Шахтар

Донецьк

17 марта 2022

  Динамо

Київ

17:00
Металіст 1925

Харків

  Десна

Чернігів

19:30
Ворскла

Полтава

18 марта 2022

  Зоря

Луганськ

19:00
Рух

Львів

19 марта 2022

  Маріуполь

Маріуполь

14:00
Колос

Ковалівка

  Чорноморець

Одеса

17:00
Минай

Минай

20 марта 2022

  Інгулець

Петрове

17:00
Олександрія

  Львів

19:30
Верес

Рівне

23 тур

2 апреля 2022

  Олександрія

Динамо

Київ

  Шахтар

Донецьк

Маріуполь

Маріуполь

  Чорноморець

Одеса

Зоря

Луганськ

  Колос

Ковалівка

Інгулець

Петрове

  Минай

Минай

Ворскла

Полтава

  Рух

Львів

Десна

Чернігів

  Верес

Рівне

Дніпро-1

  Металіст 1925

Харків

Львів

24 тур

9 апреля 2022

  Динамо

Київ

Рух

Львів

  Верес

Рівне

Шахтар

Донецьк

  Зоря

Луганськ

Дніпро-1

  Ворскла

Полтава

Колос

Ковалівка

  Металіст 1925

Харків

Десна

Чернігів

  Львів

Минай

Минай

  Маріуполь

Маріуполь

Олександрія

  Інгулець

Петрове

Чорноморець

Одеса

25 тур

16 апреля 2022

  Шахтар

Донецьк

Динамо

Київ

  Десна

Чернігів

Зоря

Луганськ

  Чорноморець

Одеса

Колос

Ковалівка

  Інгулець

Петрове

Ворскла

Полтава

  Дніпро-1

Львів

  Олександрія

Верес

Рівне

  Рух

Львів

Маріуполь

Маріуполь

  Минай

Минай

Металіст 1925

Харків

26 тур

23 апреля 2022

  Зоря

Луганськ

Шахтар

Донецьк

  Динамо

Київ

Львів

  Колос

Ковалівка

Дніпро-1

  Ворскла

Полтава

Олександрія

  Десна

Чернігів

Минай

Минай

  Рух

Львів

Інгулець

Петрове

  Металіст 1925

Харків

Маріуполь

Маріуполь

  Верес

Рівне

Чорноморець

Одеса

27 тур

30 апреля 2022

  Дніпро-1

Динамо

Київ

  Шахтар

Донецьк

Ворскла

Полтава

  Колос

Ковалівка

Зоря

Луганськ

  Олександрія

Десна

Чернігів

  Львів

Чорноморець

Одеса

  Минай

Минай

Рух

Львів

  Маріуполь

Маріуполь

Верес

Рівне

  Інгулець

Петрове

Металіст 1925

Харків

28 тур

7 мая 2022

  Динамо

Київ

Маріуполь

Маріуполь

  Десна

Чернігів

Шахтар

Донецьк

  Зоря

Луганськ

Металіст 1925

Харків

  Львів

Колос

Ковалівка

  Чорноморець

Одеса

Ворскла

Полтава

  Минай

Минай

Дніпро-1

  Олександрія

Рух

Львів

  Верес

Рівне

Інгулець

Петрове

29 тур

14 мая 2022

  Ворскла

Полтава

Динамо

Київ

  Шахтар

Донецьк

Колос

Ковалівка

  Верес

Рівне

Зоря

Луганськ

  Десна

Чернігів

Львів

  Дніпро-1

Інгулець

Петрове

  Металіст 1925

Харків

Олександрія

  Рух

Львів

Чорноморець

Одеса

  Маріуполь

Маріуполь

Минай

Минай

30 тур

21 мая 2022

  Інгулець

Петрове

Минай

Минай

  Олександрія

Дніпро-1

  Маріуполь

Маріуполь

Ворскла

Полтава

  Колос

Ковалівка

Десна

Чернігів

  Зоря

Луганськ

Львів

  Рух

Львів

Шахтар

Донецьк

  Динамо

Київ

Чорноморець

Одеса

  Металіст 1925

Харків

Верес

Рівне